ustawianie geometrii, ustawianie zbieżności, wymiana amortyzatorów

Zakład naprawy i diagnostyki
komputerowej podwozia

inż Paweł Matysiak
01-258 Warszawa
ul .Przyce 21 B

czynne pon-pt 9-17
kom 501-261-546
pm.car@wp.pl

Zakład naprawy i diagnostyki<br /> komputerowej podwozia

baner

Wymiana amortyzatorów

Amortyzatory to bardzo ważna część w naszym samochodzie, która wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki nim koła trzymają się nawierzchni, a auto nie kołysze się na boki. Sygnały, które ostrzegają kierowcę o potrzebie wymiany amortyzatorów to między innymi problemy z pokonywaniem ostrych zakrętów. czy wydłużona droga hamowania.
Stan amortyzatorów można też zdiagnozować po zużytych tulejach, łożyskach czy wyciekach oleju. Zalecana jest regularna kontrola amortyzatorów, przynajmniej co 60 000 km. Zwłaszcza, jeśli eksploatujemy nasze auto na nierównych, wyboistych nawierzchniach.

Zapraszamy do naszego serwisu, w którym ocenimy stan amortyzatorów i w razie konieczności wymienimy je na nowe. Posiadamy doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny sprzęt – dzięki temu rozwiążemy każdą usterkę związaną z amortyzatorami. Cena za wymianę uzależniona jest od modelu samochodu oraz marki amortyzatorów.
W naszym warsztacie doradzamy zakup amortyzatorów lepszych firm, które gwarantują większą wytrzymałość, komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy do naszego serwisu!
lancer